08504801846

TARIM VE ENDÜSTRİYEL

En güçlü çiftçi


Dieci’nin tarım sektörüne yönelik MINI AGRI ve AGRI PLUS Serisi teleskopik yükleyicileri, kullanıcılara yüksek performans ve konforu bir arada sunuyor. Tarım Grubu Ürün Kataloğu için tıklayın.

Her yükte bir adım önde


Dieci Teleskopik Yükleyecilerin üzerinde standart olarak bulunan tarım tipi lastikler ve geri üfleme fanı zorlu koşullarda bile makinelerin tam verimle ve kesintisiz hizmet vermesini sağlıyor.

Ayrıca, tarım uygulamaları için gerekli olan tomruk ataşmanı, balya ataşmanı ve iğne uçlu çatal gibi daha birçok ataşman kolayca makineye uygulanarak kullanılabiliyor.

Zorlu koşullara meydan okuyun

Makinelerin üzerinde standart olarak bulunan tarım tipi lastikler ve geri üfleme fanı zorlu koşullarda bile makinelerin tam verimle ve kesintisiz hizmet vermesini sağlıyor.

En zorlu yüklere yüksekten bak

AGRI Serisi’nin yeni modellerinde bulunan arka kuyruk mili, kullanıcıya birçok işi tek makineyle yapabilme avantajı veriliyor. Aynı güçteki traktörlere kıyasla üstün performans ve geniş ürün yelpazesinin kullanımını mümkün kılıyor.

Alternate Text
Alternate Text

Açık ara önde!

Tam 878 kilometrelik yolu kat ederek Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Dieci Agri Plus, en zorlu işlerde en ağır yüklerin üstesinden geliyor.