08504801846

İNŞAAT

Yükselişe Geç


İnşaat ve endüstriyel alanlarda farklı uygulamalar için tasarlanan Dieci teleskopik yükleyiciler 6 ile 25 metre arasında değişen kaldırma yüksekliği ve 2,5 tondan 21 tona kadar olan kaldırma kapasitesi ile toplamda 110 farklı modelde üretiliyor. İnşaat Grubu Ürün Kataloğu için tıklayın.

Her Koşulda Mükemmel Denge


Dieci, patenti kendisine ait olan “Bom Denge Sistemi” ile de bozuk zeminlerde bile yükün çatal üstünde kalmasını sağlayarak, yük kaldırma anında kontrolün bom üzerinde tek bir noktada bırakılmamasını ve çalışmanın güvenli bir şekilde tamamlanabilmesini hedefliyor.

Bu sistemle hem güvenlik ön planda tutulmuş olup hem de taşınması istenilen yük her zaman kontrol altında tutularak makinenin uzun saatler sorunsuz şekilde çalışması sağlanıyor.

Yükü Güvenle Taşıyın

Güvenliği ön planda tutan Dieci, tüm modellerinde standart olarak bulunan “Yük Sınırlama Sistemi” ile gerek standart gerekse özel amaçlı üretilmiş tüm ataşmanların esnek ve hassas kullanımını sağlıyor ve yük artışından kaynaklı riskli durumlarda kullanıcıyı uyarıyor.

Limitleri zorlayın…

4 ton yükleme kapasitesi ve 18 metre kaldırma yüksekliği sunan PEGASUS 360° 60.16 teleskopik yükleyici (telehandler) ihtiyacınız olan esnekliği sunuyor. Ataşman uygulamalarıyla farklı iş gereksinimlerine göre optimize edilebilen Pegasus, engebeli arazi şartlarında operatörler için kabin konforu sağlıyor.

Alternate Text
Alternate Text

İşinizde hız kazanın…

7,5 ton yükleme ve 9,65 metre kaldırma kapasitesi sunan Samson 75.10 teleskopik yükleyici (telehandler) güç ve seriliği sayesinde hem inşaat hem de endüstri alanlarında ağır ve yoğun iş gereksinimlerini karşılayabiliyor. Kabin içinde sunulan LCD ekran sayesinde ise operatör makinanın anlık verilerini rahatlıkla takip edebiliyor.