GARANTİSİYLE İŞİNİZİ SAĞLAMA ALIR,
HEDİYESİYLE YÜKÜNÜZÜ HAFİFLETİR

Kampanya hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.
Size hangi yolla ulaşmamızı istersiniz?

Dieci Icarus 40.17 ile performans ve kalite
3 yıl / 4000 saat garanti altında!

İnşaat sahalarının yüksek verimlilik sunan ve sağlam teleskopik yükleyicisi Dieci Icarus 40.17, 3 yıl / 4000 saat garanti ve Crown PTH 50 el transpaleti hediyesiyle karşınızda!

3 yıl / 4000 saat boyunca İtalyan Dieci kalitesi ve Temsa İş Makinaları güvencesiyle çalışacak Icarus 40.17 teleskopik yükleyiciler, inşaat sahanızda verimliliği arttırmaya ve iş yükünüzü hafifletmeye hazır.

Dieci Icarus 40.17 sadece bu garanti fırsatıyla değil hediyesiyle de işinize değer katacak. Depo ekipmanlarının dünya devi Crown’un sağlam ve boyundan büyük işler başaran el transpaleti PTH 50 de bu kampanya ile sizin olabilir.

Kazancı ve kaliteyi uzun yıllar garantilemenizi sağlayacak bu kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken, iletişim formunu doldurarak bize ulaşmak.

Teknik Özellikler

  • Motor: FPT (Fiat Power Train)
  • Maksimum Güç (hp): 125
  • Maksimum Kapasite (kg): 4000
  • Kaldırma Yüksekliği (m): 16,7
* 31.12.2021 tarihine kadar stoklarla sınırlı olarak Dieci Icarus 40.17 model teleskopik yükleyici alımlarında 3 yıl/4000 saat* garanti ve bir adet Crown PTH50 manuel transpalet** hediye olarak sunulmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak için www.dieci.com.tr web adresini ziyaret edebilir veya 0850 480 1 846 numaralı Müşteri İletişim Hattı’ndan bilgi alabilirsiniz. Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Hangisi önce dolarsa.
** 3 yıl/4000 saat garanti Crown PTH50 Manuel Transpaleti kapsamaz.