Dieci Icarus 60.18 ve Dieci Icarus 45.17 teleskopik yükleyicilerde peşinattan ve vadeden bağımsız 10.000 Euro faiz desteğinden yararlanmak için lütfen formu doldurun.

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.
Size hangi yolla ulaşmamızı istersiniz?

Şimdi Dieci ile Yükselme Zamanı!

İnşaat alanlarında gerekebilecek tüm işleri gerçekleştirmek üzere İtalyan kalitesiyle tasarlanan Dieci teleskopik yükleyiciler şimdi peşinat ve vadeden bağımsız faiz desteği ile geliyor!!

Hareket halindeyken vites değiştirme özelliği, algısal bom hareketleri ve üstün manevra kabiliyeti ve Marubeni Dağıtım ve Servis güvencesiyle hem işinizi hem cebinizi düşünen bu kampanya ile siz de yükselişe geçeceksiniz.

Sağlam ve güçlü yapısıyla uzun yıllar boyunca güvenle kullanacağınız Dieci Icarus 60.18 ve Dieci Icarus 45.17 teleskopik yükleyicilerde geçerli, 10.000 Euro faiz desteğinden faydalanmak ve işlerinizde yükselişe geçmek için siz de şimdi formu doldurabilirsiniz.

Broşür için tıklayın
14-18 Metre
ICARUS 45.17 DYNAMIC - GD
Motor:
Kubota
Maksimum Güç (hp):
114
Maksimum Kapasite (kg):
4.500
Kaldırma Yüksekliği(m):
16,4
14-18 Metre
ICARUS 60.18 DYNAMIC – GD
Motor:
Kubota
Maksimum Güç (hp):
114
Maksimum Kapasite (kg):
6.000
Kaldırma Yüksekliği (m):
17,8
* Kampanya 30.06.2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. kampanyayı sonlandırma ve kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.