DIECI'DE FIRSAT BAHARI

Kampanya hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.
Size hangi yolla ulaşmamızı istersiniz?

İnşaat ve birçok iş sahasında performansı ve sağlamlığıyla her bakımdan kazandıran Dieci Icarus 40.17 teleskopik yükleyiciler şimdi çok uygun ödeme avantajlarıyla sizi bekliyor.

Dieci Icarus 40.17 teleskopik yükleyiciler, Yapı Kredi Leasing’i sunduğu sıfır faizli leasing fırsatıyla satışta. %30 Euro ödemeli peşinat ile 24-36 ay vade seçenekleriyle sahip olabileceğiniz Dieci Icarus 40.17, sıfır faiz avantajıyla hem bütçenize hem de her projenize kazanç sağlıyor

30 Haziran 2022 tarihine kadar geçerli Dieci Icarus 40.17 leasing kampanyasıyla ilgili detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurmanız yeterli.

Teknik Özellikler

  • Motor: FPT (Fiat Power Train)
  • Maksimum Güç (hp): 125
  • Maksimum Kapasite (kg): 4000
  • Kaldırma Yüksekliği (m): 16,7
* Kampanya, Dieci Icarus 40.17 teleskopik yükleyici modeli için geçerlidir. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Leasing aracılığıyla Euro ödemelerde %30 peşinata 24 veya 36 ay vade seçenekleri sunulmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak için www.dieci.com.tr web adresini ziyaret edebilir veya 0850 480 1 846 numaralı Müşteri İletişim Hattı’ndan bilgi alabilirsiniz. Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.