NİSAN AYINA ÖZEL
ÇOK AVANTAJLI
LEASING FIRSATI

Kampanya hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.
Size hangi yolla ulaşmamızı istersiniz?

Sıfır faiz avantajıyla
Dieci Icarus 40.17 sahibi olmak çok kolay!

İnşaatların zamandan ve işçilikten kazandıran teleskopik yükleyicisi Dieci Icarus 40.17 yıl sonuna dek çok uygun ödeme avantajlarıyla sizi bekliyor.

Dieci Icarus 40.17 teleskopik yükleyiciler, sıfır faizli leasing fırsatıyla satışa sunuluyor. %20 Euro ödemeli peşinat ile 24-36 ay vade seçenekleriyle sahip olabileceğiniz Dieci Icarus 40.17, sıfır faiz avantajıyla hem bütçenize hem de her projenize kazanç sağlıyor.

30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerli Dieci Icarus 40.17 kampanyasıyla ilgili detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurmanız yeterli.

Teknik Özellikler

  • Motor: FPT (Fiat Power Train)
  • Maksimum Güç (hp): 125
  • Maksimum Kapasite (kg): 4000
  • Kaldırma Yüksekliği (m): 16,7
* Kampanya, Dieci Icarus 40.17 model teleskopik yükleyici için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlara KDV (%1) dahil değildir. Kampanya 30 Nisan 2021 tarihine kadar, Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş. ve yetkilendirilmiş bayilerinde geçerlidir. 0 faizle 24-36 ay vade anlaşmalı leasing kurumları** aracılığı ile yapılan leasing işlemleriyle uygulanmaktadır. Temsa İş Makinaları kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya ticari işletmeler ve kurumlar için düzenlenmiş olup, nihai tüketicilere yönelik değildir. Ürünlerle ilgili teknik bilgi için www.dieci.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir veya 0850 480 1 846 numaralı Müşteri İletişim Hattı’ndan bilgi alabilirsiniz. **Anlaşmalı leasing kurumlarını sorunuz.