0850 480 1 846
2612

Dieci teleskopik yükleyiciler Konya’daki müşteri etkinliğinde tam not aldı

Teleskopik yükleyici sektöründe dünyanın önde gelen markalarından Dieci’nin Türkiye distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, 10 Ekim’de Konya’da bir müşteri etkinliği gerçekleştirdi. Tarım sektöründe faaliyet gösteren firmalardan üst düzey yetkililerin katıldığı etkinlikte zorlu koşullarda yüksek verimlilik sunan Agri Plus 38.9 ve Apollo 25.6 teleskopik yükleyiciler tanıtıldı. Makinalarının performansıyla tam not alan Dieci, pazarda müşterilerine sunduğu kesintisiz hizmet ile öne çıkıyor.

İtalya merkezli teleskopik yükleyici markası Dieci’nin Türkiye distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları 10 Ekim’de yonca ve yem balyacılarının yoğun olduğu ve tüm Türkiye’ye yem tedarik eden Konya bölgesinde bir müşteri etkinliği gerçekleştirdi.

Üstün performanslı Dieci teleskopik yükleyicilerinden Agri Plus 38.9 ve Apollo 25.6 modellerinin uygulamalı olarak tanıtıldığı etkinliğe, tarım sektöründe faaliyet gösteren firmalardan 100’e yakın üst düzey yetkili katıldı. Makinaların performansı katılımcılardan tam not aldı. Katılımcılar ayrıca Dieci’nin kolay yedek parça temininden Temsa İş Makinaları güvencesiyle sunduğu geniş servis ağına kadar sağladığı kesintisiz hizmet hakkında da bilgi alma fırsatı buldular.

Konya’nın yöresel yemekleriyle tatlandırılan Dieci müşteri etkinliklerinin diğer bölgelere de yaygınlaşması ve sürekli hale getirilmesi hedefleniyor.